Ako v My Deco riešime otázku recyklácie a udržateľnosti?

Recyklačný program sviečky
blogc3_2small
blogc3_3small

Životné prostredie je jednou z našich priorít, a preto sa zaoberáme otázkou recyklácie a udržateľnosti. Snažíme sa vyrábať a ponúkať len produkty, ktoré sú vhodné na viacnásobné použitie a zároveň efektívne používať obalové materiály.

 

Recyklačný program pre sviečky

Všetky naše nádoby na sviečky sa dajú využiť v domácnosti. Po vyhorení sviečky stačí sklenú alebo keramickú nádobu poriadne umyť a následne využiť na rôzne účely. Napríklad nádoby z našich My Deco sviečok sa dajú použiť aj ako krásne kvetináče.

V prípade, že chcete nádobu používať ako sviečku aj naďalej, môžete nám ju zaslať a my ju opätovne naplníme a zašleme vám zľavový kód na ďalší nákup. Pre viac informácií nás stačí kontaktovať na info@mydeco.sk. Týmto spôsobom môžeme nádoby viackrát recyklovať.

 

Obalové materiály

Čo si určite všimnete pri každom balíčku od nás, je, že nepoužívame len nové obalové materiály. Snažíme sa znovu využívať obalové materiály, ktoré dostávame od dodávateľov a pri kúpe iných produktov.

Preto môžete nájsť vo vašej krabici rôzne kartónové odrezky, výplňové materiály, fólie alebo papiere. Týmto spôsobom chceme znova použiť materiál, ktorý by inak skončil v koši. Preferujeme tento spôsob recyklácie pred nakupovaním jednorazových nových obalov a výplňových materiálov.